E-sportNews

Znamy komentatorów Polskiej Ligi Esportowej na ROKO Good Game 2018!

0
Znamy komentatorów Polskiej Ligi Esportowej na ROKO Good Game - Warszawskich Targach Gier!
Znamy komentatorów Polskiej Ligi Esportowej na ROKO Good Game - Warszawskich Targach Gier!

 

ZNAMY KOMENTATORÓW NA ROKO GOOD GAME 2018!

 

Na miejscu spotkasz najbardziej znanych esportowych influencerów i komentatorów.

 

Podczas historycznej kolejki Polskiej Ligi Esportowej, która odbędzie się z udziałem publiczności na Good Game – Warszawskich Targach Gier, fani esportu będą mogli spotkać najbardziej znanych komentatorów Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. W Ptak Warsaw Expo pojawią się: Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Patryk “Easy” Dzięcioł i Paweł “Saju” Pawelczak z INETKOXTV, Olek “Vuzzey” Kłos, Norbert „Dis” Gierczak i Łukasz “Leo” Mirek. Impreza odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia.

Najlepsze polskie formacje w Counter-Strike: Global Offensive pokażą się przed warszawską publicznością podczas trzeciej, a w League of Legends pierwszej kolejki. Na spotkanie z drużynami, influencerami i komentatorami można liczyć w targową sobotę i niedzielę (21 kwietnia i 22 kwietnia).

Znamy komentatorów Polskiej Ligi Esportowej na ROKO Good Game - Warszawskich Targach Gier!

Znamy komentatorów Polskiej Ligi Esportowej na ROKO Good Game – Warszawskich Targach Gier!

Rozgrywki CS:GO komentować będą: Piotr „Izak” Skowyrski, Patryk „easy” Dzięcioł, Paweł „saju” Pawelczak i Olek „vuzzey” Kłos. Natomiast w pojedynkach League of Legends można liczyć na głos: Damiana „Nervariena” Ziaji, Łukasza „Leo” Mirka i Norberta „Disa” Gierczaka.

Kolejka Polskiej Ligi Esportowej, to nie wszystko co czeka na Was na targach Good Game Expo. Organizator przygotował także dodatkowe turnieje League of Legends z pulą 20 000 złotych. W strefie Clash Royale odbędą się otwarte turnieje dla wszystkich odwiedzających. Good Game zapewni strefę wolnego grania na ponad 100 komputerów i turniej w Starcraft II. Szykują też strefę VR i nowych technologii dla graczy. Kolejną atrakcją będzie Strefa Gwint – Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Wielbiciele staroci też znajdą coś dla siebie. Czeka na nich Strefa Retro Gier – 45 stanowisk z retro komputerami, ekspozycja starych gier, plakaty retro gier, czytelnia starych czasopism z grami i strefa turniejowa.

Reklamy
gejmasik

Warframe czy BUGframe

Previous article

MONITOR (AUTOMATOWA BUDKA #7)

Next article

You may also like

More in E-sport