GamingPC

ZASADY PRZESTRZENI WEDŁUG EVO EXPLORERS

0
evo explorers
evo explorers

Niby niepozorna, a tak wciąga. Może to właśnie mają w sobie gry stworzone na androida, bo otóż Evo Explorers to przeportowana z androida na windowsy gra logiczna oparta na manipulowaniu przestrzenią. Streśćmy to szybko.

EVO EXPLORERS – GAMEPLAY

W grze mamy do czynienia z ludzikiem który chodzi już po wcześniej wyznaczonych trasach. Na ekranie widzimy początek mapy a na mapie trasa, po której porusza się nasza postać. Jeśli o trasach mowa, jak w każdym dobrym wyścigowym filmie z vinem dieslem: jest początek oraz koniec mapy. Po drodze manipulujemy obiektami którymi możemy poruszać I właśnie “manipulowac”. Genialne w swojej prostocie. Jak każda gra wymagająca myślenia na androida z resztą.

COŚ CO ZAWSZE PORUSZA ZMYSŁY

Grafika i muzyka. W grach tego typu patrzymy na ładnie wyrzeźbione modele budynków, różne konstrukcje i pastelowe barwy. Wszystko jest ładne i schludne. Muzyka to lekki powiew kosmicznej spuścizny. Dzwoneczki i powolne brzdękanie które ma nas wprowadzić w chęć podróżowania po galaktykach.

CO WIĘCEJ MÓWIĆ?

To, że warto w nią zagrać. To był szybki strzał mówiący ogólnikowo, aby polecić nader przyjemny androidowy i steamowy tytuł. Warta przeżycia przygoda na nudne jazdy autobusem. Zwłaszcza wtedy kiedy chce nam się myśleć.

PODSUMOWUJĄC

Evo Explorers to typowy zabijak czasu, osobiście często się nudzę, więc będzie to fajna gierka na nudne popołudnia. I mogę wam zdradzić, że zostanie ona rozlosowana wśród naszych czytelników za jakiś czas.

Ocena redakcji

Reklamy
Leap Frog

BOXDEL zaatakowany na biwaku! [MATERIAŁ 18+]

Previous article

Dishonored

Next article

You may also like

More in Gaming