Cześć i czołem kluski z rosołem, jakiś czas temu poinformowaliśmy Was na naszym FANPAGE o podjęciu współpracy z HyperX. Dziś szepnę Wam trochę więcej na temat owej współpracy.
Co jakiś czas będziemy dostawać na testy i recenzje właśnie ich produkty. Kto wie, czy za jakiś czas nie pojawi się jakiś konkurs z możliwością wygrania jakiegoś recenzowanego sprzętu.

Skoro informacyjną część mam już za sobą, to chcę Was poinformować na jakiej zasadzie pojawiać się będą u nas recenzje. Po kilku dniach korzystania wrzucę ZAJAWKĘ, czyli oficjalnie ruszamy z nową serią w strefie technologii. A po około 2 tygodniach na naszym kanale na YouTube pojawi się film z unboxingu oraz recenzją.

 

ZAJAWKA – HyperX Alloy FPS

 

Będę z Wami całkowicie szczery, ta klawiatura chodziła mi po głowie już od bardzo, bardzo dawna. Nie miałem wystarczających funduszy, żeby ją zakupić, więc gdy tylko pojawiła się opcja recenzji jakiegoś produktu HyperX nie miałem złudzeń co będzie pierwsze. Wybrałem tą klawiaturę ponieważ urzekł mnie jej minimalistyczny wygląd, wraz z blokiem numerycznym zajmuje bardzo mało miejsca, w moich warunkach daje jej to wielkiego plusa. Zastosowanie czerwonych diod led w połączeniu z czernią plastiku jest cudowne. Jest to mój pierwszy mechanik, więc wybranie przełączników sprawiło mi wielką trudność, ale co może się nam kojarzyć z klawiaturą mechaniczną jak nie jej charakterystyczne “kliki”. Po zrobieniu krótkiego research’u o przełącznikach Cherry MX wybór był prosty, najgłośniejsze z możliwych, czyli Cherry MX Blue. Po zaledwie dwóch dniach przyzwyczaiłem się do głośnych “klików”, ale reszta rodziny ma chyba lekki problem gdy piszę z kimś po północy. Z takich szybkich informacji powiem Wam, że korzystałem z wbudowanego portu USB aby podładować telefon. W dzisiejszych czasach powinno być już to standardem, takie moje zdanie.

HyperX Alloy FPS

HyperX Alloy FPS

Więcej dowiecie się w filmie, gdy będzie gotowy poinformujemy Was na naszym FANPAGE i w krótkim artykule na stronie.

Leap Frog żegna się słowami STAY TUNED, chcąc być oryginalnypowiem tylko…

PA

Reklamy