Bezpieczeństwo w sieciTechnologia

Wystawiasz Samsunga Galaxy S10/S10+ na OLX? Uważaj na bandę „gimbusów”!

0

Co ma wspólnego ze sobą Fortnite i nowy Samsung Galaxy S10?

Zdarzyło Ci się wystawić na przestrzeni ostatniego tygodnia Samsunga Galaxy S10/S10+ lub S10e na portalach z ogłoszeniami typu OLX? Dostajesz masę spamu od dzieci, które pytają czy mogłyby przetestować grę Fortnite na sprzedawanym urządzeniu? To informacja dla Ciebie!

Ale zaraz zaraz… o co tu chodzi?

Firmy Samsung oraz Epic Games poinformowały o możliwości odblokowania unikalnej skórki iKONIK w Fortnite dla osób posiadających Samsunga Galaxy S10/S10+/S10e. Jest to kampania reklamowa, która została zorganizowana przez koreańskiego giganta. 

Od czasu pojawienia się tej informacji w sieci, polskie portale ogłoszeniowe są okupowane przez bandę dzieciaków, które wręcz błagają o to aby odblokować na ich koncie takiego unikalnego skina.

U mnie zaczęło się to dwa dni temu i powiem szczerze że jest to bardzo denerwujące. W tym czasie dostałem już około 15 wiadomości poprzez OLX i około 7 smsów. Niektóre osoby mówią wprost o co im chodzi, inni zaś ściemniają że chcą tylko przetestować grę i zobaczyć ile „wyciąga” fps na tym smartfonie. Wrzucam kilka screenshotów. Jeśli ktoś z was również się z tym spotkał wysyłajcie nam screeny na email: [email protected]

No cóż, już chyba wole nigeryjski przekręt ;D

T.

 

 

Reklamy
tnht

Kanał SPInkafilmstudio usunięty?!

Previous article

NAVITEL TC500 – Samochodowy uchwyt na napoje z funkcją utrzymywania temperatury

Next article

You may also like