E-sportNews

ROKO oficjalnym napojem Good Game 2018

0
ROKO oficjalnym napojem Good Game 2018 – Warszawskich Targów Gier
ROKO oficjalnym napojem Good Game 2018 – Warszawskich Targów Gier

 

ROKO oficjalnym napojem Good Game 2018 – Warszawskich Targów Gier
 

Zbyszko Company wraz ze swoim flagowym produktem – napojem ROKO związała się z Warszawskimi Targami Gier – Good Game 2018. Dzięki tej współpracy firma nie tylko została tytularnym sponsorem imprezy, ale też rozpocznie przygodę z polskim e-sportem i gamingiem. Podczas 3. edycji targów Zbyszko zorganizuje bowiem turniej z wysokimi nagrodami.

Kwietniowe targi ROKO Good Game będą prawdziwym rajem dla graczy. W programie wydarzenia przewidziano szereg turniejów w najpopularniejszych, światowych tytułach. Na imprezie pojawią się także najbardziej znane postacie polskiego esportu, czołowe drużyny oraz znani youtuberzy. Wielbiciele staroci też znajdą coś dla siebie. Czeka na nich Strefa Retro Gier – 45 stanowisk z retro komputerami, ekspozycja starych gier, plakaty retro gier, czytelnia starych czasopism z grami i strefa turniejowa.

– Rynek e – sportu z roku na rok staje się coraz potężniejszy. Liczba młodzieży grającej w gry zwiększa się systematycznie, mają oni swoich ulubionych influencerów, youtuberów czy gamerów. Od dawna przyglądamy się temu rozwojowi i uznaliśmy, że to odpowiedni moment na nowe formy promocji z wykorzystaniem e – sportu i targów gamingowych – powiedział Marcin Bojanowicz, dyrektor marketingu Zbyszko Company.

Właściciel marki ROKO zorganizuje również ważny turniej e-sportowy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których łączna pula pieniężna wyniesie ponad 20 000 tysięcy złotych.

ROKO Good Game – Warszawskie Targi Gier odbędą się w dniach 20-22 kwietnia, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie z Good Game zorganizowane zostaną też 3. Warsaw Comic Con i premierowa edycja Festiwalu Czytelnictwa Warsaw Book Show. Na imprezy obowiązuje jeden, wspólny bilet. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Szczegóły i bilety na: goodgameexpo.com

Reklamy
gejmasik

H1Z1 staje się FREE TO PLAY

Previous article

KONIEC PIE*****NEGO ŚWIATA

Next article

You may also like

More in E-sport