NewsSeriale

Przyjaciele powracają?! Tak! Aktorzy to potwierdzają!

0

O czym tak właściwie są owi Przyjaciele? Zacznijmy od początku!

Przyjaciele (a właściwie Friends) to serial o grupie sześciorga przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. Serial produkowany w latach 1994-2004 jako klasyczny amerykański sitcom. Przez 10 lat wyprodukowano i wyemitowano aż 10 sezonów (wszystkie dostępne są  JESZCZE na platformie NETFLIX). Wątpię, że ktoś z produkcji, bądź samej obsady przewidywał, że stanie się on ponadczasową komedią, przy której ludzie będą spędzać większość wolnego czasu. Bohaterowie to mieszanka przeróżnych charakterów (na pewno każdy ma w swojej paczce co najmniej kilka osób o podobnych cechach). Już śpieszę z wyjaśnieniem co mam dokładnie na myśli.

W skrócie:

  • Monica – jest szefową kuchni, a jak to bywa w takiej pracy ma fioła na punkcie czystości i bycia najlepszą
  • Rachel – mieszka wraz z Moniką (są to przyjaciółki z dzieciństwa) w Green Village, jest rozpieszczoną dziewczyną z bogatego domu, która dopiero zaczyna uczyć się samodzielności (lepiej późno niż wcale, prawda?) 
  • Chandler – trudno powiedzieć czym się zajmował dokładnie (najprościej mówiąc był analitykiem), ale jedno jest pewne: miał ogromne poczucie humoru (żartuje ze wszystkiego, swoje wypowiedzi zabarwione humorem wtrąca przy każdej możliwej okazji)
  • Joey – mieszka razem z Chandlerem naprzeciwko Moniki i Rachel, nie jest zbyt inteligentny, typowy podrywacz, a na dodatek jest bezrobotnym aktorem.
  • Phoebe – kiedyś mieszkała z Moniką, aktualnie pracuje jako masażystka (bardzo ciężko zrozumieć jej abstrakcyjne poglądy i dziwne zachowanie)
  • Ross – paleontolog zostawiony przez żonę dla innej kobiety, brat Moniki (fascynuje się nauką i ma pecha do kobiet)

 

Cała szóstka spędza razem wolny czas w kawiarence Central Perk lub w jednym z mieszkań i wplątuje się w różne zabawne sytuacje życiowe. Nie będę dokładnie opisywał co dzieje się w serialu (najlepiej jest po prostu obejrzeć całość – serio polecam). Serial emitowany jest na Comedy Central. Nie wiadomo jednak czy powstanie cały sezon czy tylko jeden odcinek, ale zgodnie z doniesieniami zza wielkiej wody możemy spodziewać się, że: 

nowy odcinek ma trwać godzinę i będzie stworzony na podstawie wspomnień

Premiera w USA jest planowana na maj – wraz z otwarciem serwisu streamingowego HBO Max. Nie wiadomo jednak, kiedy wspomniany serwis pojawi się w Polsce. Dlaczego na początku napisałem, że serial możemy JESZCZE obejrzeć na NETFLIX? Za prawa do wszystkich odcinków „PrzyjaciółHBO Max miało zapłacić 425 mln dolarów. Właśnie dlatego serial niebawem zniknie z Netflixa.

Jedyne co nam zostało to nadrobić poprzednie sezony i oczekiwać co przyniosą nam nadchodzące miesiące. 

 

G.

Reklamy
gejmasik

Kanał „Mniej Więcej” Powraca!

Previous article

Podsumowanie od Valve z platformy Steam 2020

Next article

You may also like

More in News