E-sportNews

NOWY SKŁAD VIRTUS.PRO!

0
nowy skład virtus.pro
nowy skład virtus.pro

 

NOWY SKŁAD VIRTUS.PRO!

 

24 grudnia świat obiegła wiadomość o nowym CS’owym składzie VIRTUS.PRO. Z tego co możemy przeczytać na oficjalnej stronie Virtusów wiemy, że ze starej, znanej wszystkim ekipy została tylko dwójka – Janusz “Snax” Pogorzelski i Paweł “byali” Bieliński. Zostają z nami młode polskie gwiazdy: Michał “MICHU” Müller i Michał “snatchie” Rudzki, którzy z pewnością będą mogli uzyskać wsparcie od weteranów. Powiew świeżości w teamie ma wprowadzić nowa twarz,  były zawodnik AGO Esports – Mateusz “TOAO” Zawistowski.

TOAO, jako doświadczony zawodnik i jeden z największych talentów rodzimej sceny CS’a, będzie nowym dowodzącym Virtus.pro. Trenerem nadal pozostanie Jakub „kuben” Gurczyński.

Wszyscy kibice mają nadzieję, że po takich zmianach VP podniesie się i zacznie wygrywać każdy mecz na swojej drodze. 

Na stronie Virtus.pro możemy też przeczytać co do powiedzenia ma Roman Dvoryankin, Główny Manager Virtus.pro:

Decyzja była trudna, ale wykalkulowana. Wierzymy w tych młodych zawodników, którzy mamy nadzieję, są przyszłością naszej dywizji CS:GO.  Jestem szczęśliwy mogąc ponownie przywitać byaliego i Snaxa w składzie. Tej ekipie nie jest obce wygrywanie pod banderą Virtus.pro. Również spodziewamy się, że nasz zupełnie nowy zawodnik TOAO, szybko się przyzwyczai i wniesie świeże pomysły do drużyny.

Decyzja, żeby zatrzymać Jakuba jako trenera była wspólna. Zapewniamy mu pełne wsparcie. Mimo, że otrzymał dobrą ofertę z innej organizacji, Jakub pozostaje, żeby poprowadzić polski skład z powrotem do topki.

Żegnamy się z esportową legendą – NEO. Trudno jest zmierzyć jego wkład w zwycięstwa drużyny. Wspólnie z Wiktorem Wojtasem doprowadzili naszą organizację do czołówki światowego esportu. Życzę Filipowi powodzenia w drodzę jaką wybierze.

Razem z pashąBicepsem ogłosimy wspólne plany w przyszłym roku.

Będziemy na bieżąco obserwować sytuacje polskiej drużyny i relacjonowali wszelkie zachodzące zmiany oraz nowości związane ze starą ekipą. 

G.

Reklamy
gejmasik

RECENZJA I TESTY FOTELA GAMINGOWEGO XTHRONE

Previous article

NARCOS: MEXICO SEZON 2?! NETFLIX ZASKAKUJE!

Next article

You may also like

More in E-sport