GamingNewsPC

Nowy sezon w grze FORTNITE!

0
fortnite
fortnite

Nowy sezon, nowy karnet bojowy, zmiany w rozgrywce, a przede wszystkim ZMIANY NA MAPIE. To tylko część zmian jakie przygotowało Epic Games dla graczy Fortnite. Co konkretnie zawiera najnowsza aktualizacja?

 

Zmiany na mapie!

Nowe lokacje – Słoneczne Schody i Leniwa Laguna

Reklamy

W grze pojawił się ogromny wulkan, a w niektórych miejscach mapa przybrała formę wyspy niczym z „Piratów z Karaibów”, powstały dwie nowe lokacje – Słoneczne Schody i Leniwa Laguna. Do poruszania się w świecie gry będziecie mogli wykorzystywać kominy wulkaniczne, które podmuchem gorącego powietrza, wyrzucą was wysoko do góry. Lawa rozlana po mapie zadaje 1 punkt obrażeń i odbija gracza, który na nią wejdzie. Na odkrycie czeka mnóstwo nowych miejsc i sekretów. W tym sezonie X oznacza cel!

Dodatkowe zmiany w rozgrywce

Z gry zostały usunięte samoloty, wózki oraz TWG. Twórcy zdecydowali również o usunąć z gry Podstępnego Bałwana, granat schładzający. Kolejną istotną modyfikacją jest fakt, że podczas umieszczania pułapki ściennej lub sufitowej, gra automatycznie dobuduje elementy budowli wymagane do jej umieszczenia. Dodatkowo zdecydowano się na poprawki w warstwie audio. Skorygowano odgłosy kroków dochodzących z góry i dołu, bardziej słyszalne stały się kroki przeciwnika znajdującego się nad nami. Dodatkowo zmieniono dystans słyszalności kroków dochodzących z góry i dołu na bardziej realistyczny.

 

Reklamy
tnht

ESPORT W MINECRAFT

Previous article

Gigabitowy router dla każdego – Tenda AC8

Next article

You may also like

More in Gaming