Technologia

NAVITEL TC500 – Samochodowy uchwyt na napoje z funkcją utrzymywania temperatury

0

Uchwyt na napoje z regulacją temperatury NAVITEL TC500

Uchwyt samochodowy NAVITEL TC500 dostaliśmy już jakiś czas temu i było zdecydowanie kilka dłuższych wyjazdów dzięki którym mogłem przetestować to cudeńko. 

Ale może zacznijmy od początku – NAVITEL TC500 to chciałoby się powiedzieć zwykły cup holder do samochodu, który wspomoże nas na dłuższych trasach ale jednak jest w nim coś niesamowitego co wyróżnia go na tle innych gadżetów tej klasy.

Sama konstrukcja jest spójna i wykonana z dobrej jakości tworzywa. Sama w sobie jest dosyć duża ale to tylko ze względu na jej możliwości o których więcej za chwilę. Jedne co jest nam potrzebne do podłączenia tego sprzętu to gniazdko zapalniczki na 12V. 

Uchwyt na napoję z regulacją temperatury NAVITEL TC500 sprawdza się wszystkich modelach samochodów gdzie jest chociaż minimum miejsca na jego wstawienie. Z pewnością będzie to dobry gadżet dla osób spędzających większą część życia w samochodzie. 

Co właściwie robi ten uchwyt że jest taki wyjątkowy?

Urządzenie ma dwie funkcję: grzania i chłodzenia. Czyli wkładając gorącą kawę ze stacji benzynowej i delektując się nią podczas podróży TC500 będzie podtrzymywało nam temperaturę i nasza kawa będzie ciepła tak długo jak będziemy tego potrzebowali – z drugiej strony zaś w upalne dni zimna puszka coli, którą kupimy w przydrożnym sklepie spożywczym będzie trzymała swoją temperaturę i pozostanie chłodna. Sprzęt świetnie sprawdza się w terenie dlatego też z całego serca mogę go polecić. 

Tak jak wspominałem używałem go już jakiś czas i podczas kilku dłuższych wypadów w pełni zdał egzamin. Myślę że będzie trafionym prezentem dla rodziców, dziadków, wujków i innych członków rodziny 🙂

Zachęcamy do zakupu i sprawdzenia gdzie można nabyć ten gadżet: Przejdź do strony Navitel

Reklamy
tnht

Wystawiasz Samsunga Galaxy S10/S10+ na OLX? Uważaj na bandę „gimbusów”!

Previous article

Łomża Zero Esport Tour

Next article

You may also like

More in Technologia