Seriale

NARCOS: MEXICO – KIEDY 2 SEZON?!

0
narcos mexico season2
narcos mexico season2

NARCOS: MEXICO – KIEDY 2 SEZON?!

Pierwszy sezon Narcos: Mexico jak szybko się zaczął tak szybko się skończył. Historia pozostaje w kompozycji otwartej i prawdopodobnie szybko się nie dowiemy jak potoczą się losy kartelu z Guadalajary.

Plotki krążą już od premiery pierwszego sezonu i wiele wskazuje na to że będą one w 100 procentach trafne.
Dokładnej daty nie znamy aczkolwiek drugiego sezonu możemy spodziewać się w drugiej połowie 2019 roku.
Smutna wiadomość dla osób, które wciągnęły się w ten serial jest taka że to ponad 6 miesięcy!

Swoją drogą takie produkcję jak Narcos, powinny wychodzić w minimum 15-20 odcinkach. Temat mógłby być wałkowany dłużej przez co uzyskalibyśmy więcej odcinków.

Dla osób, które jeszcze nie miały okazji przenieść się świata narkobossów nie oglądały pierwszego sezonu Narcosa mamy krótki opis, który przybliży fabułę tego 10-o odcinkowego serialu.

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem. –Filmweb.pl

A teraz mam nadzieję że zapomnę o tym pierwszym sezonie i to pół roku zleci bardzo szybko bo szczerze mówiąc bardzo się wciągnąłem. Jeśli jeszcze nie oglądałeś Narcosa to koniecznie musisz zacząć już teraz. Serial oczywiście możemy obejrzeć na netflixie.

Dziękuje za uwagę,
T.

###

narcos mexico,narcos mexico online, arcos mexico season 2, narcos mexico obsada, narcos mexico s04e01, narcos mexico cast, narcos mexico netflix, narcos mexico sezon 2, narcos mexico recenzja, narcos mexico soundtrack, narcos mexico wiki,narcos mexico premiera, narcos mexico narrator, narcos mexico review, narcos mexico kiedy,narcos mexico opinie, narcos mexico rotten, narcos mexico el chapo, narcos mexico escobar, narcos mexico trailer

Reklamy
tnht

ZAPOWIEDŹ WARSAW MOTOR SHOW 2018

Previous article

WARSAW MOTOR SHOW 2018 – ZDJĘCIA Z WYDARZENIA

Next article

You may also like

More in Seriale