E-sportNews

Łomża Zero Esport Tour

0
Łomża Zero Esport Tour
Łomża Zero Esport Tour

Pierwsze spotkanie z Łomża Zero Esport Tour

Choć na pierwsze rozgrywki turniejowe ŁZET przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, to już w najbliższy weekend 31 maja – 2 czerwca wszyscy fani esportu (i nie tylko!) mogą przyjrzeć się projektowi z bliska. Podczas Comic Con oraz Warsaw Games Show w Nadarzynie Łomża Zero Esport Tour przygotuje bowiem przestrzeń, w której uczestnicy wydarzenia znajdą takie atrakcje jak Strefę Free 2 Play, Strefę Symulatorów Rajdowych, Mini Turnieje w FIFA oraz Strefę Influencerska. W tej ostatniej odwiedzający mają szansę na spotkanie z zawodnikami AGO Esports oraz Ambasadorami projektu – polskimi YouTube’rami oraz Streamerami. Nie zabraknie też miejsca do odpoczynku. Odwiedzający będą mogli rozsiąść się na wygodnych pufach i przy muzyce na żywo schłodzić i orzeźwić zmysły, ładując baterie na kolejne godziny atrakcji.

Komplet drużyn do pierwszych eliminacji

Choć zapisy do I Tury eliminacji do Łomża Zero Esport Tour: Poznań ruszyły zaledwie 10 maja, wszystkie 64 sloty zostały już zarezerwowane. Na chwilę obecną zgłoszeń do eliminacji jest niemal dwukrotnie więcej, niż przewidzianych w eliminacjach miejsc. Organizatorzy zdecydowali więc o zamknięciu zapisów i utworzeniu listy rezerwowej, z której drużyny będą (wg kolejności zgłoszeń) wskakiwały na ewentualnie zwolnione miejsca. Dla wszystkich drużyn amatorskich, chcących zawalczyć o tegoroczną nagrodę główną:

kontrakt menadżerski na sezon 2020

mamy dobrą radę – nie zwlekajcie z zapisami do kolejnej Tury! Następne zapisy ruszą 14 czerwca i można spodziewać się, że w ciągu kilku dni ponownie wszystkie sloty zostaną zajęte.

Eliminacje 

W eliminacjach online do I TURY rozgrywek, odbywających się 7 czerwca wezmą udział 64 drużyny. 4 najlepsze zmierzą się podczas Etapu LANowego 24-26 czerwca w PoznaniuKino Helios, CH POSNANIA.

 

Czym tak właściwie jest Łomża Zero Esport Tour?

Łomża Zero Esport Tour – orzeźwienie polskiego esportu. Projekt Łomża Zero Esport Tour – cykl wydarzeń esportowych, dedykowany amatorskim drużynom CS:GO, marzącym o postawieniu pierwszych kroków w kierunku profesjonalnej gry na arenie krajowej i międzynarodowej. Dzięki nagrodzie głównej – kontrakcie menadżerskim dla najlepszej „piątki”, która wyłoniona zostanie w cyklu turnieju, składającym się z trzech tur eliminacyjnych – marzenia te mogą się spełnić. Rozgrywki turniejowe ŁZET oraz towarzyszące im atrakcje odbywają się w Kinach Helios, należących do Partnera projektu. Scena turniejowa zbudowana zostanie na najnowocześniejszych salach kinowych, a zmagania będą stremowane do sieci oraz do innych, wybranych Kin Helios. Wydarzenia będą otwarte dla wszystkich miłośników sportów elektronicznych oraz dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z esportem i poczuć towarzyszące mu wielkie emocje.

 

Przydatne linki:

G.

Reklamy
gejmasik

NAVITEL TC500 – Samochodowy uchwyt na napoje z funkcją utrzymywania temperatury

Previous article

Miniserial Czarnobyl z rekordowo wysokimi ocenami fanów

Next article

You may also like

More in E-sport