PremierySeriale

LA CASA DE PAPEL SEASON 4 – Kiedy można spodziewać się 4 części Domu z papieru?

0
Dom z papieru sezon 4 kiedy?

Czy powstanie 4 sezon la casa de papel?

Choć trzeci sezon kultowego już serialu „Dom z papieru” miał premierę w lipcu tego roku to fajni już zaczęli domyślać się czy mogą liczyć na powstanie 4 sezonu swojego ulubionego serialu. Na całe szczęście wątpliwości zostały rozwiane na pokazie przedpremierowym na którym to autor fabuły czyli Alex Pina potwierdził oficjalnie pracę nad czwartym sezonem serialu.

Kiedy możemy spodziewać się 4 sezonu?

Choć serial już teraz bije rekordy oglądalności to na nowe odcinki przyjdzie nam trochę poczekać. Jak ujawnił autor nowe odcinki są dopiero na etapie tworzenia do nich fabuły. Oznacza to iż grupa Netflix dopiero w najbliższym czasie będzie mogła przystąpić do kręcenia materiału który zostanie oddany w formie pisemnej w jej ręce.

Znając jednak możliwości giganta możemy spodziewać się iż zachowa on swoją ciągłość i kolejny sezon będziemy mieli okazję oglądać już za rok, również w okresie wakacyjnym. Biorąc pod uwagę sezon wakacyjny Netflix może pochwalić się bowiem naprawdę świetnymi statystykami i dużym zainteresowaniem wobec swojego hitu.

Plush Toys and Stuffed Animals – Plushiesbay.com

How to get more sales on your dropshipping store?

Reklamy
tnht

Czy powstanie 2 sezon miniserialu Czarnobyl?

Previous article

Nowy rekord graczy online w CS:GO!

Next article

You may also like

More in Premiery