Uncategorized

Kanał SPInkafilmstudio usunięty?!

0
Kanał SPInkafilmstudio usunięty
Kanał SPInkafilmstudio usunięty

Niemożliwe?! A jednak!

Od godzin popołudniowych napływają do nas zatrważające informacje o zniknięciu z serwisu YouTube kanału twórców Blok Ekipy i innych topowych kreskówek. W internecie wrze, „Kanał SPInkafilmstudio usunięty?!” Ze wstępnych informacji wiemy tyle, że kanał został zawieszony z powodu praw autorskich. W internecie możemy znaleźć informację na temat konta:

To konto zostało zamknięte z powodu licznych zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika.

Czy to przez reupload Egzorcysty, który został stworzony na licencji Showmaxa? Tego oficjalnie nie wiemy, ale możemy się jedynie domyślać, że jest to domniemany powód. Pomimo zamknięcia tej usługi w Polsce, prawdopodobnie prawa do filmu należą nadal do owej platformy. Gdzie teraz obejrzymy stare i nowe odcinki kreskówek? Wszystko powinno wyjaśnić się na dniach. O całej sprawie będziemy informować na bieżąco.

 

UPDATE
21.03.2019 godzina 1700

 

Na fanpage Blok Ekipy, możemy przeczytać oświadczenie twórcy:

Mordeczki! Jak pewnie zauważyliście nasze konto na YT jest tymczasowo nieaktywne. Borykamy się z problemami technicznymi, ale Walo na pewno coś wymyśli i ogarnie. Jeśli nie… Spejson przejmie temat. Dzięki za zrozumienie 🤘🏼🙂

Aktualizacje wkrótce!

G.

Reklamy
gejmasik

Jeździsz dużo samochodem? Sprawdź Xblitz X300 PRO

Previous article

Wystawiasz Samsunga Galaxy S10/S10+ na OLX? Uważaj na bandę „gimbusów”!

Next article

You may also like