Technologia

Jeździsz dużo samochodem? Sprawdź Xblitz X300 PRO

0
FM Xblitz X300 PRO
FM Xblitz X300 PRO

Jadąc samochodem, słuchasz muzyki ze Spotify, ładujesz telefon i nagle ktoś dzwoni, a Ty go słyszysz w głośnikach radia. Bezpieczny oraz nowoczesny gadżet samochodowy dla każdego.

Czy też należysz do tej grupy osób, które dużo czasu spędzają na prowadzeniu auta? Może nie masz wtedy za dużo czasu na rozmowy telefoniczne z bliskimi, bo liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i nie chcesz trzymać w jednej ręce telefonu? A może przeciwnie, dużo rozmawiasz, ale jakość dźwięku czy głosu pozostawia wiele do życzenia? Dodatkowo w radiu ciągle te same kawałki… Teraz jest już na to rozwiązanie – Xblitz X300 PRO! To zestaw głośnomówiący z transmiterem FM do gniazda zapalniczki.

Teraz w radiu poleci to co lubisz 

Prosto z telefonu za pomocą Bluetootha, złącza USB bądź karty pamięci microSD (do 32 GB), będziesz mógł przesłać swoje ulubione piosenki bezpośrednio do radia w swoim aucie poprzez transmiter FM! Teraz Ty decydujesz jakich piosenek będziesz słuchał przez radio – Twoje hity zawsze z Tobą!

Chwila moment i już załadowane… 

Xblitz X300 PRO jest wyposażony w technologię QuickCharge 3.0. Oznacza to, że będziesz mógł naładować swoje urządzenie do 4 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnego ładowania. Warto mieć na uwadze, że warunkiem szybkiego ładowania jest posiadanie urządzenia i przewodu dostosowanego do wyżej wspomnianej technologii.

Zaprojektowany z myślą o każdym detalu 

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300 PRO to świetne połączenie wygody, ciekawego designu i użyteczności.

To jak? Stawiasz na bezpieczeństwo, wysoką jakość i komfort podczas jazdy autem? Sprawdź ofertę Xblitz X300 PRO na stronie producenta.

Reklamy
gejmasik

Czy komuna wraca?! „Workers & Resources: Soviet Republic” od piątku na Steam

Previous article

Kanał SPInkafilmstudio usunięty?!

Next article

You may also like

More in Technologia