NewsPremiery

Fallout 76 – dobry pomysł, słabe wykonanie?

0

Premiera gry Fallout 76 przypadła dnia 14 listopada, skutkiem czego mieliśmy prawię miesiąc ku temu, aby zapoznać się dobrze z tytułem od Bethesda Softworks.

Czy studio podołało wymaganiom graczy, pomimo zmiany koncepcji gry, która do tej pory była sprawdzona?

Fallout 76 to bowiem tytuł, który kompletnie zmienia reguły gry. Oczywiście gra została od razu przedstawiona jako „poboczna”, za czym idzie brak trybu single player, lecz nie zmieniło to oczekiwań graczy, którzy przyzwyczaili się już do sukcesu każdego produktu spod szyldu „Fallout”.

Tym razem postapokaliptyczny świat będzie przez nas eksplorowany nieco inaczej. Tryb gry wieloosobowej w formacie survival daje nam otwarty świat, który pozwala na ciągłe eksplorowanie i odkrywanie nowych rzeczy, a także na interakcję z ludźmi, którzy aktualnie toczą boje na mapie.

 

RPG który miał dobre zadatki, lecz na tym się skończyło…

Niestety, ale rzeczywistość w świecie realnym jest tak samo trudna, jak i w świecie wirtualnym, do którego przyzwyczaił nas Fallout. Producent gry już od pierwszego dnia musiał się zmagać z falą problemów, na jakie napotkała duża rzesza fanów gry, którzy kupili swój egzemplarz.

Gra Fallout 76 pomimo naprawdę bogatego i rozwiniętego świata, ma wiele problemów z kompatybilnością, grywalnością a także optymalizacją. Produkt w niektórych momentach wydaje się wręcz nie dokończony, albowiem lista błędów podczas rozgrywki na którą trafiają gracze, jest ogromna.

Czy jednak Fallout 76 jest godny zakupu? Bethesda Softworks dwoi się i troi aby zatrzeć złe wrażenie, skutkiem czego będzie na pewno lista patchy do gry, które zniwelują większość błędów i pozwolą nam na spokojną grę, skutkiem czego tytuł jest ciekawym pomysłem choćby pod choinkę.

Reklamy
tnht

FOTELE DLA PRO-GAMERÓW – ZAPOWIEDŹ XTHRONE

Previous article

Wideorejestrator NAVITEL R1000 – Recenzja i testy sprzętu

Next article

You may also like

More in News