GamingPC

Dishonored 2 – kontynuacja na miarę poprzednika

0
dishonored 2 emily i corvo
dishonored 2

Dishonored 2, jak można zauważyć po tytule, to druga część fantastycznej gry Dishonored. Jest to sequel pierwszej części w której wcielamy się ponownie w Corvo Attano, tym razem jako staruszek, bądź Emily. Emily możemy kojarzyć z córką królowej którą ratujemy w pierwszej części, tak to własnie ona. Na początku gry możemy sobie wybrać którą postacią przeżyjemy całą przygodę.

Fabuła

Gra jako Emily (przynajmniej z założenia) powinna być cichsza niż u Corvo. Aby nie psuć wam niespodzianek związanych z fabuła nie będę o niej mówić nic. Mogę za to powiedzieć że klimat jak i cała gra jest utrzymana na takim samym, jak nie wyższym poziomie. Nawet jakby ta fabuła nie wyrywała z butów to sam klimat steampankowych wysp sprawdza się w stu procentach. Trzeba jeszcze wspomnieć o tym że postacie zostały wyposażone w wiele ciekawych umiejętności, oprócz zwykłej “teleportacji” Crovo, jako Emily będziemy się przyciągać swego rodzaju mroczną dłonią.

Grafika

No co można powiedzieć, gra nie działała przed wymianą grafiki, ale czy była warta swoich wymagań? To już oddaje wam do oceny. Mimo że gra do brzydkich zdecydowanie nie należy, brakowało mi w tej odsłonie czegoś stanowczego. Oczywiście gra ma swój specyficzny styl i idealnie się zgrywa z klimatem, ale nie jest to rewolucja jak to było w przypadku crysis’a.

Dźwięk

Jest Ok, po co drążyć, nie jestem audiofilem, nie znam się, więc nie będę komentować.

Podsumowanie

Taaaakie mocne 7/10, no może 8/10. Gra się miło i chyba nie ma się do czego przyczepić. Porządna skradanka z genialnym klimatem i fabułą, to jest to. Żeby to ocenić najpierw trzeba w to po prostu zagrać. (skąd mam wiedzieć co wam się spodoba…)

Ocena redakcji

Reklamy
tnht

FNATIC MISTRZEM IEM 2018 w KATOWICACH!

Previous article

Czarna Pantera (szybki strzał z wrażeń)

Next article

You may also like

More in Gaming