GamingNewsPC

DAYZ PO 5 LATACH OPUSZCZA EARLY ACCESS!

0

Do końca grudnia 2018 zostało mniej niż miesiąc a Bohemia Interactive zaskakuje nas takimi newsami!

Czeski producent gier komputerowych Bohemia Interactive zapowiedział że jego produkcja: DayZ po pięciu latach od debiutu na rynku, opuści fazę Early Access i uzyska aktualizacje do wersji pełnoprawnej wersji(beta).

Początkowo przejście z early access oznacza uzyskanie statusu beta testów ale to dobry znak dla wszystkich graczy. Studio również zapowiedziało nowe aktualizacje i ciągłe rozwijanie swojej produkcji. Mamy nadzieję że fpsy już nie będą tak spadały.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DayZ swoją premierę miało 16 grudnia 2013 roku – a wiecie co to oznacza? Producenci będą chcieli uczcić rocznicę i tego dnia po tylu latach przejść na pełną wersję.

Aktualizacja 0.63 (MASA NOWYCH FUNKCJI – ZOBACZ FILM PONIŻEJ)

Długo oczekiwana obszerna aktualizacja oznaczona jako 0.63, która wprowadzi wiele nowości ma wejść z małym opóźnieniem. Niestety oczekiwania skierowane były właśnie na grudzień 2018 ale po tych wydarzeniach(wyjście z wczesnego dostępu) zapowiedziano że najwcześniej będzie po połowa stycznia 2019.

Film z aktualizacji 0.63

Informacja dla konsolowców!

Zapowiedziano również, że jeśli DayZ na PC wyjdzie z Early Access zostanie wypuszczona wersja na PS4 oraz Xbox! Tylko jeśli na wyjście z early access na pc czekaliśmy 5 lat to ile zostanie nam czekać na dopracowaną wersję dla konsol?

Pozostaje czekać i obserwować wątek.

DayZ na Steam

T.

Reklamy
tnht

Uważajcie na MORELE.INFO – nie dajcie się oszukać!

Previous article

[10.12.2018] Biedronkowe Humble Bundle – GTA V za 99 zł!

Next article

You may also like

More in Gaming