GamingPC

Czy komuna wraca?! „Workers & Resources: Soviet Republic” od piątku na Steam

0
Workers & Resources: Soviet Republic
Workers & Resources: Soviet Republic

Jak to mawia mój dziadek przy większości spotkań rodzinnych, „za komuny było lepiej„. Nie mnie to oceniać, bo tamtych czasów nawet nie liznąłem. Niemniej jednak słuchając jego opowieści, że nie było nic, a każdy miał wszystko, były pieniądze, ale nie było co za nie kupić. W te i inne kultowe teksty ciężko mi w to uwierzyć. Ale ten artykuł to nie historia z życia mojego dziadka, a zapowiedź nowej gry osadzonej w czasach Komuny. 

Workers & Resources: Soviet Republic – szybki rzut oka

Workers & Resources: Soviet Republic to gra słowackiego studia 3DIVISION. Jak sami możecie przeczytać na ich stronie:

Workers & Resources: Soviet Republic to najlepszy symulator budowania kraju o tematyce sowieckiej w czasie rzeczywistym. Zbuduj własną republikę i przekształć biedny kraj w bogate supermocarstwo przemysłowe! W republice radzieckiej z gospodarką planową wszystko jest kontrolowane przez rząd. Czy jesteś gotowy na to zadanie?

Nie będę się zagłębiał nad mechaniką gry, ale wszystko wygląda mega prosto i przyjemnie. Tworzymy blokowiska, miejsca pracy, szpitale, centra handlowe, drogi oraz wszystko co jest niezbędne do funkcjonowania kraju. Naszego kraju oczywiście 🙂 

 

Premiera gry jest zaplanowana na najbliższy piątek (15.03.2019), ale już teraz możecie obejrzeć gameplaye z gry na kanale Avalkiza. To właśnie dzięki tym filmikom napaliłem się na tą gierkę i nie mogę doczekać się, kiedy sam w nią zagram. Po przegraniu przeze mnie kilku dni, pojawi się pełna recenzja z gry.

G.

Reklamy
gejmasik

Co nowego od Xiaomi w 2019?

Previous article

Jeździsz dużo samochodem? Sprawdź Xblitz X300 PRO

Next article

You may also like

More in Gaming