Technologia

BitBay do swoich klientów: Apelujemy o szczególną ostrożność!

0

Zalecana ochrona przed błędami w procesorach


Drodzy Użytkownicy, w nawiązaniu do ostatnich wiadomości, które obiegły świat dotyczących krytycznych błędów odkrytych w procesorach Intela, AMD i ARM, apelujemy o szczególną ostrożność oraz aktualizowanie swoich systemów operacyjnych, przeglądarek internetowych oraz pozostałego oprogramowania na bieżąco, zarówno w komputerach osobistych, jak i w urządzeniach mobilnych.

Podatność dotyczy każdej platformy, nie ma znaczenia czy korzystacie z Linuksa, macOS czy też Windowsa. Ponadto osoby korzystające z portfela Electrum, powinny również w trybie natychmiastowym zainstalować najnowszą wersję oznaczoną numerem 3.0.5.

Przypominamy również, że jedyną właściwą domeną internetową giełdy BitBay jest domena *.bitbay.net / *.bitbay.pl.

Przed zalogowaniem się do platformy prosimy upewnić się, że dane podawane są na stronie znajdującej się pod prawidłowym adresem. Ciągle docierają do nas sygnały o serwisach, które do złudzenia przypominają naszą platformę i mają na celu przejmowanie loginów i haseł dostępowych klientów, które później skutkują kradzieżą środków z konta użytkownika.

8 stycznia, każdy z zarejestrowanych użytkowników giełdy kryptowalut BitBay dostał takiego e-maila. Trzeba przyznać że zdecydowanie u mnie zaplusowali. W temacie błędów w procesorach wkrótce pojawi się artykuł opisujący to zjawisko. Póki co odsyłam was tutaj:

https://niebezpiecznik.pl/post/szczegoly-techniczne-dziury-w-procesorach-intela-amd-i-arm-czyli-ataki-meltdown-i-spectre/

Reklamy
tnht

MAŁY ROBOCIK DLA KAŻDEGO #Raspberry Pi

Previous article

12,5 mln sztuk przez pół roku Early Access – Playerunknown’s Battlegrounds

Next article

You may also like

More in Technologia