NewsYouTube

Minecraft wraca do łask? Avalkiz i jego „Kekkit Kurde Balans”

0
kekkit_image
kekkit

Od października ubiegłego roku na kanale Avalkiza obserwuję zmodowaną serię z Minecraft Tekkit Legends. Podobno Minecraft wyszedł z mody i mało kto w niego gra… no chyba nie. Owa gra jest jedną z lepiej oglądanych gier na jego kanale (masa wyświetleń i łapek w górę o czymś świadczy). Przez około 20 odcinków biegał sam po świecie, eksplorując, plądrując i zdobywając surowce. Ale Ziklawa wpadł na pomysł, że ciekawym pomysłem byłoby pogranie razem ze znajomymi. Utworzył serwer oparty na paczce modów „Tekkik Legends”. Ale postanowił troszkę zmodyfikować zawartość paczki, dodać pociągi (Traincraft), usunąć magiczny pierścień i wprowadzić kilka innych aktualizacji. Wraz z pomocą Kafo, utworzyli oni autorską paczkę i nazwali ją  „Kekkit Kurde Balans”.

Owa paczka tak spodobała się widowni, że chłopcy postanowili ją udostępnić. Wystarczy posiadać Minecraft Premium, pobrać Technic Launcher, zainstalować go i cieszyć się grą. Kekkit został nam udostępniony około tygodnia temu i na dzień dzisiejszy ma już 3 tysiące pobrań i 13 tysięcy uruchomień.

Odcinek promujący paczkę

Strefa linków

Kekkit Kurde Balans oraz Technic Launcher możecie pobrać TUTAJ, a kanały autorów są podane poniżej:

Podsumowanie

Minecraft nie „umarł” i powraca, Kekkita pobiera coraz więcej osób, a Avalkizowi dzięki streamowaniu paczki przybywa masa subskrybcji. Już niedługo możemy spodziewać się 100 tysięcy widzów, czego z całego serca mu życzę.

Reklamy
gejmasik

Katowice is esports – IEM | ESL One Katowice 2018

Previous article

#QUIZ – Z Życia YouTubera #1

Next article

You may also like

More in News